Biuletyn Informacji Publicznej Biuletyn Informacji Publicznej

Opublikował: Lilla Bachurska
środa, 01 lutego 2017 09:43

Instrukcja Korzystania
z Biuletynu Informacji Publicznej Przedszkola Samorządowego w Piotrkowie Kujawskim.
Ilekroć w niniejszej instrukcji stosuje się określenie: - BIP - oznacza Biuletyn Informacji Publicznej, utworzony na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z 2001 r. Nr 112, poz. 1198) oraz rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 maja 2002 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. z 2002 r. Nr 67, poz. 619), - podmiot - oznacza dysponenta niniejszej podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej o nazwie, jaka jest zamieszczona na stronie głównej pod adresem http://www.bip.przedszkole.az.pl. Podstawowym elementem, niezbędnym do pozyskania informacji zawartych w BIP, jest Menu. Wyświetlane jest ono na każdej stronie serwisu w lewym panelu ekranu. Menu, zawiera wykaz elementów, w które są zawierają informacje publiczne udostępnione w BIP. Przycisk menu „redakcja" - zawiera dane określające tożsamość osób, które wytworzyły informację lub zmieniły jej treść oraz tożsamość osoby, która wprowadziła informację do Biuletynu Informacji Publicznej. Na każdej stronie BIP wyświetlana jest informacja: - kto jest redaktorem treści oglądanej strony, - kiedy dokonano ostatniej modyfikacji oglądanej strony. BIP wyposzczony jest w moduł wyszukiwania informacji. Wpisanie szukanej frazy i wciśnięcie przycisku GO lub klawisza Enter inicjuje proces wyszukiwania. Na stronie wyszukiwania pojawi się lista artykułów zawierających szukane słowa.

Data ostatniej modyfikacji: sobota, 18 lutego 2017 07:37

Valid XHTML 1.0 Transitional    Poprawny CSS!

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość